II Вишгородське благочиння. Престольне свято у с. Осещина.

25 грудня 2021 р., у суботу 27-ї седмиці по П’ятидесятниці, парафія на честь святителя Спиридона ЄпископаТриміфунтського Чудотворця с. Осещина другого Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ святкувала своє престольне свято. Парафія ще зовсім «молода», їй усього 16-ть років.
В цей святковий день прийшли майже усі парафіяни, приїхало дуже багато віруючих з інших парафій вишгородщини, Києва, та навіть з інших регіонів України.
Божественну Літургію на честь престольного свята очолив благочинний 2-го Вишгородського округу настоятель храму с. Осещина протоієрей Олександр Стасів у співслужінні майже усього духовенства благочиння, і нашого гостя з першого Вишгородського благочиння протоієрея Діонісія Денисенко. Всього у звершені Літургії прийняли участь тринадцять священнослужителів.
Почалося Престольне Свято із зустрічі Хрестного Ходу православних, який вже традиційно щорічно звершується рано вранці 25-го грудня із храму на честь Святителя Миколая Пустиного с.Новосілки під керівництвом настоятеля протоієрея Василія Мучички до храму на честь Святителя Спиридона с. Осещина.

У свою чергу православні с.Осещина здійснюють такий же Хресний Хід на свято Святителя Миколая Мир Лікійських Чудотворця до храму с. Новосілки.
Напередодні увечері було звершено Всенічне бдіння , а зранку у день Свята – Божественна Літургія,

на якій православні Причастились Святих Христових Таїн.

 

За богослужінням була піднесена молитва духовенства і мирян до Господа за припинення пандемії коронавірусу та за лікарів, які кожного дня звершують подвиг виконуючи свій професійний обов’язок.
По закінчені Божественної Літургії усім духовенством і віруючими був звершений Хресний Хід навколо Храму із читанням Євангелія і кропленням Святою Водою.
Протоієрей Олександр Стасів звернувся до всіх присутніх із словом проповіді про житіє Святителя Спиридона Чудотворця, про силу і незламність його віри, про його щедрість і любов до ближнього, незалежно від віросповідання та суспільного становища цього ближнього.
Усім присутнім на Престольному святі було вручено святкові подарунки з пиріжками, цукерками та фруктами.
Після Літургії сталася ще одна чудова подія у нашому приході. Наша маленька прихожанка, без сумніву надзвичайно талановита дівчинка Марія Родіонова, помолившись до Господа і до Святителя Спиридона на Святковій Літургії та отримав благословіння настоятеля протоієрея Олександра, поїхала на музичний конкурс до м.Києва і здобула перше місце. Про це ви можете самі пересвідчитись прослухавши нижче відео запис її виступу. Для когось це – випадковість, а для нас, віруючих – це Божа милість!
СВЯТИТЕЛЮ ОТЧЕ НАШ СПИРИДОНЕ МОЛИ БОГА ЗА НАС!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.