День пам’яті Святителя Миколая 19 грудня 2022 року

19 грудня 2022 року
2-ге Вишгородське благочиння.
Перше Престольне Свято у новозбудованому
Храмі на честь Святителя Миколая Мир Лікійських Чудотворця.

У день пам’яті на честь Святителя Миколая Мир Лікійського Чудотворця 19 грудня 2022 року сталася знамена подія у с. Новосілки 2-го Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ – вперше була звершена Божественна Літургія у новозбудованому храмі у день Престольного свята цієї парафії.
Звершив Літургію благочинний 2-го Вишгородського округу протоієрей Олександр Стасів у співслужінні з настоятелем протоієреєм Василієм Мучичка та духовенством благочиння.
На Літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.
Благочинним протоієреєм Олександром Стасівим була здійснена проповідь про історію життя і чудеса Святителя Миколая, як за його земного життя, так і за небесного.
Настоятель протоієрей Василій Мучичка із сльозами на очах розповів присутнім, як декілька років назад його позбавили права здійснювати Богослужіння в Храмі Святителя Миколая, який парафія орендувала і оренндар на той час відмовився подовжувати договір оренди… а потім відбулось справжнє диво…як спочатку протоієрей Василій зі своїми вірними прихожанами збудував невеличку дерев’яну каплицю, а згодом розпочалось будівництво величного Храму на честь Святителя Миколая і ось нарешті перша Престольна Літургія у новому храмі.
Після Літургії усі присутні отримали подаруночки на честь Свята і покуштували святкової трапези. Ніхто не пішов додому не втішеним.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.