У Другому Вишгородському благочинні Бориспільської Єпархії УПЦ звершено відспівування воїна Збройних сил України Андрія Деркача

07 вересня 2022 року духовенство Другого Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ на чолі із благочинним протоієреєм Олександром Стасівим у співслужінні настоятеля храму с. Хотянівка протоієрея Сергія Демідчука та духовенства благочиння: протоієрея Олександра Матіюка, ієрея Вячеслава Стеценка, ієрея Михаїла Майора здійснили чин похорону Воїна – захисника України Андрія Григоровича Деркача.
Андрій народився 7 грудня 1986 р. у місті Ковель. У 2000-х роках переїхав на Київщину. 31 березня 2022 року записався у збройні сили України добровольцем. 11 червня приступив до служби. 26.08.2022 загинув від отриманих поранень не сумісних з життям під Зайцевим Донецької області.
Ось що пишуть його друзі : « Він (Андрій) був справжнім чоловіком, порядною людиною, патріотом з Великою букви. Завжди стояв на боці справедливості і не чекаючи повістки, добровільно записався до ЗСУ. Захищав нашу Батьківщину від російських агресорів. Він назавжди залишиться в нашій пам’яті, як справжній Герой».
Андрію було всього 35 років.
Виконуючи обов’язок воїна, як істинний християнин, Андрій «життя своє поклав заради друзів своїх».

Полеглого Захисника України поховали на кладовищі села Хотянівка.

Духовенство та миряни Української Православної Церкви висловлюють глибоке співчуття родині Андрія та моляться за упокой його душі.

Вічна пам’ять новопреставленому воїну Андрію!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.