Архив за день: 29.12.2021

II Вишгородське благочиння. Престольне свято у с. Осещина.

25 грудня 2021 р., у суботу 27-ї седмиці по П’ятидесятниці, парафія на честь святителя Спиридона ЄпископаТриміфунтського Чудотворця с. Осещина другого Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ святкувала своє престольне свято. Парафія ще зовсім «молода», їй усього 16-ть років.
В цей святковий день прийшли майже усі парафіяни, приїхало дуже багато віруючих з інших парафій вишгородщини, Києва, та навіть з інших регіонів України.
Божественну Літургію на честь престольного свята очолив благочинний 2-го Вишгородського округу настоятель храму с. Осещина протоієрей Олександр Стасів у співслужінні майже усього духовенства благочиння, і нашого гостя з першого Вишгородського благочиння протоієрея Діонісія Денисенко. Всього у звершені Літургії прийняли участь тринадцять священнослужителів. Читать далее