2-ге Вишгородьске благочиння вітає отця Димитрія (Денисенко) з днем тезоіменитства

8 листопада, після зборів другого Вишгородського благочиння, благочинний протоієрей Олександр Стасів з духовенством 2-го Вишгородського благочиння вирушили до Вишгорода, щоб привітати з днем тезоіменитства благочинного 1-го Вишгородського округу настоятеля Храму на честь святих страстотерпців Бориса і Гліба протоієрея Димитрія Денисенко. Багато священиків отримали рекомендації від протоієрея Димитрія на висвячення, багато вчилися у нього в Духовній Академії і Семінарії. Отець Димитрій – людина щедрої душі і великого доброго серця. Спаси його Господь молитвами Святого великомученика Димитрія Солунського!

Увечері цього ж дня, в нашому Храмі на честь Святителя Спиридона с.Осещина, відбулося вечірнє Богослужіння на честь пам’яті Мученика Нестора Солунського.

Допоможи нам Господи творити Твою волю і служити Тобі всі дні життя нашого!