ПІРНОВО. Святкування Різдва Христового

З радістю зустріли Різдво Христове парафіяни Храму на честь Первоверховних апостолів Петра і Павла с. Пірново Другого Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.
Радість була піднесена ще й тим, що одужав після тяжкої хвороби їх дорогий настоятель протоієрей Олександр Матіюк. Батюшка з особливим піднесенням звершив Богослужіння.
На богослужінні для усіх присутніх були зачитані Різдвяні послання Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського і всія України та Високопреосвященнішого Антонія Митрополита Бориспільського і Броварського.
Після Богослужіння протоієрей Олександр Матіюк поздоровив усіх діточок солодкими різдвяними подарунками , а вони у свою чергу виконали для батюшки і парафіян святкові різдвяні піснеспіви.