Осещина. Святкування Різдва Христового

Стрімко летить час, ось і настав день великого православного Свята – Різдва Христова!
Серед усіх свято православний світ найбільш шанує два Свята – Пасху Христову і Різдво Христове!
Божественну Літургію у день Різдва Христова у храмі на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця с. Осещина Бориспільської Єпархії УПЦ звершив настоятель протоієрей Олександр Стасів у співслужінні з ієреєм Вячеславом Стеценко і дияконом храму Володимиром Іванченко.
На богослужінні для усіх присутніх були зачитані Різдвяні послання Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського і всія України та Високопреосвященнішого Антонія Митрополита Бориспільського і Броварського.
Після Богослужіння криласом храму були виконані для парафіян святкові різдвяні піснеспіви.
Протоієрей Олександр Стасів поздоровив усіх діточок солодкими різдвяними подарунками з цукерками і тістечками, що звичайно підняло у них святковий настрій і відчуття маленького дива.