ХРИСТОСЛАВИ – 2020

Храм на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця, с. Осещина, 2-ге Вишгородське благочиння, Бориспільської Єпархії УПЦ.

У день самого світлого православного свята – Різдва Христова, після звершення Божественної Літургії, привітання із святом від дитячого криласу нашого храму,  настоятель храму протоієрей Олександр Стасів з братією і парафіянами здійснили традиційний вітальний хід по селу Осещина з прославлянням Родженого Христа !

Христослави відвідали своїх братів і сестер у Христі, тих, хто дійсно чекав на  це велике Свято!

Ми були не тільки у тих домівках, де радісні господарі святкували Різдво, а мабуть самим  головним було те, що ми відвідали хворих людей, які не змогли у цей день прийти до Храму, та тих, у яких на серці велика скорбота за втраченим сином.  І очі саме цих людей сіяли щирою вдячністю, що їх не забули, не минули їх домівки…

Христос народився!