Свято Хрещення Господнього і Велике освячення води у Храмі на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця с. Осещина 2-го Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ,

«Христос крестился и освятил естество вод; и потому в праздник Крещения все, почерпнув воды в полночь, приносят ее домой и хранят весь год. И так вода в существе своем не портится от продолжения времени, но почерпнутая ныне целый год, а часто два и три остается свежею и неповрежденною, и после толикого времени не уступает водам, только что почерпнутым из источников» (Иоанн Златоуст. Беседа XXXVII. На Крещение).

Сьогодні велике свято Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа!
Хрещення Спасителя було у водах Іордана і тоді ж там відбулося явлення Святої Трійці, чому і Свято носить назву Богоявлення.
У нашому храмі на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця настоятелем протоієреєм Олександром Стасів у співслужінні з ієреєм В’ячеславом Стеценко і дияконом Володимиром Іванченко було звершено святкове Богослужіння, а потім був Хресний хід «На Іордань» де на березі вод Дніпра був звершений Чин Великого Освячення води. А після освячення водного єства, деякі християни з молитвою тричі занурювались в освячені води річки на згадку про те,як більше двох тисяч років назад було таким чином звершено Хрещення нашого Спасителя.
З великим благоговінням усі несли до своїх осель Велику Агіасму!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.