Літургія у День Пам’яті Святителя Спиридона

25 грудня 2019 року в день пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив урочистості з нагоди престольного свята храму в селі Осещина Вишгородського району.
Його Високопреосвященство звершив Божественну літургію у співслужінні настоятеля храму протоієрея Олександра Стасіва і духовенства Бориспільської єпархії.
Після читання Євангелія митрополит Антоній звернувся до парафіян з архіпастирським словом.
Після Літургії був звершений хресний хід навколо храму. Митрополит Антоній привітав духовенство та парафіян з престольним святом та вручив діткам подарунки.

Літургія у День Пам’яті Святителя Спиридона: Один комментарий

1. Оксана

Чому на всіх фото написано Спиридона_2020_Литургия і номер??? Але ж зараз ще триває 2019 рік!
    Як це Літургія наперед?)))