День пам’яті Свт. Іоана Милостивого у селі Пірново

Сьогодні у Храмі на честь Первоверховних Апостолів Петра і Павла с. Пірново 2-го Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ була звершена Божественна Літургія у день пам’яті Свт. Іоана Милостивого, Патріарха Олександрійського. Очолив службу благочинний протоієрей Олександр Стасів, йому співлужив настоятель храму протоієрей Олександр Матіюк.
Зовсім недавно, старанням Боголюбивих прихожан та настоятеля, було добудовано до храму додаткове приміщення для прихожан, цим площа храму збільшилась майже вдвічі.
Настоятель протоієрей Олександр Матіюк створює всі умови для бажаючих спасіння своєї душі у лоні канонічної Української Православної Церкви.
Сьогодні у нього день народження і його прийшли поздоровити із святом самі близькі, ті, про яких Господь сказав «ось мої брати і сестри».
Благочинний протоієрей Олександр Стасів побажав молодому священику помочі від Бога у всіх благих починаннях, мудрості, і «многие лета» !