Потрібна допомога багатодітній сім’ї священника Бориспільської Єпархії УПЦ, будинок якої зазнав руйнування внаслідок вибуху снаряду

21 березня рівно о 13:33 сталася біда у сім’ї настоятеля Храму на честь Святого Пророка Господня Іоанна Предтечі 2-го Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ протоієрея Володимира Динисенко.
У дворі його будинку вибухнув снаряд, вибухова сила та уламки якого нанесли значні руйнівні пошкодження стін будинку, вщент розбито усі вікна, повилітали двері.
Сім’я протоієрея Володимира багатодітна – п’ятеро діточок, найменшій Єлисаветі чотири місяці.
Взагалі сталося Боже диво, адже уся сім’я була у домі і біля дому, сама маленька була на подвір’ї у колясці із старшими дітками та батюшкою, але всі вони залишились живі, тільки під час вибуху отримав легку контузію один із синів батюшки.
Наразі матушка із п’ятьма діточками евакуйована до родичів на захід України. Сам протоієрей Володимир залишився на місці свого священицького служіння у рідному храмі, адже він воїн Царя Небесного.
Від себе додам, що батюшка багато років сам своїми руками будує Храм на честь Пророка Іоанна Предтечі, Богослужіння здійснює у Капличці на честь цього святого.
Дорогі брати і сестри, прошу вас, давайте допоможемо батюшці відремонтувати свій дім і добудувати Храм на честь Пророка Іоанна Предтечі та Хрестителя Господня.
Ми православні молимося миром, давайте і допоможемо батюшці миром, ось номер картки протоієрея Володимира: 4441 1144 6694 6306 (Монобанк).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.