День Святих Жон-Мироносиць

16 травня 2021 року уся Православна Церква святкувала сьогодні день Святих Жінок-Мироносиць, тих, які залишились вірними Господу до кінця, які були з Ним і у радості і у печалі, і коли Господу кричали «Осана», і коли кричали «Розпни Його».
Саме ці Величні Жінки першими сподобилися почути радісну звістку про Воскресіння Господа, і саме вони сповістили про це все людство!
І у нашому храмі на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця с. Осещина після Божествєнної Літургії, настоятель храму протоієрей Олександр Стасів із сльозами на очах привітав дорогих прихожанок із їх святом, побажав їм мати таку силу Віри, яка була у Миронисиць, побажав – здоровя, благополуччя, родинного затишку і Божого благословення на жінок і їхні родини.
Протоієрей Олександр подарував кожній прихожанці солодощі і величезну квітку ромашки – символ тепла і чистоти.
Святі Мироносиці моліть Христа Бога про спасіння усіх нас!

Нет фотографий