ЖУКІН. Священник відвідав парафіян на Свято Хрещення

Останні події з життя парафії на честь Святителя Миколая с. Жукін Другого Вишгородського Благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.
Настоятель храму протоієрей Віталій Мазурков щорічно у дні віддання Свята Хрещення Господня відвідує домівки своїх парафіян, особливо тих, які старенькі і немощні, і не в змозі дойти до храму. Священник освячує оселі Хрещенською водою, і дарує мешканцям бутильовану Святу воду. У цьому році він роздав 97 ємностей.
Протоієрей Віталій тісно і плідно співпрацює з головою місцевої ОТГ Книжниковим С.О. та старостою села Жукін Охай О.В. з метою сприяння органів влади щодо суспільного служіння парафії, надання їй можливості забезпечити вплив на духовний, моральний і культурний стан членів територіальної громади.