Cобор Великого Пророка Предтечі і Хрестителя Господня Іоанна

У день, коли Свята Православна Церква святкує Собор Великого Пророка Предтечі і Хрестителя Господня Іоанна, у нашому храмі на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця с. Осещина другого Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ була звершена Божественна Літургія, а після неї присутні парафіяни поздоровили настоятеля храму протоієрея Олександра Стасіва з 15-річчям хіротонії у сан диякона.
Хіротонія відбулась 20 січня 2006р. в Іоанно-Предтеченському приділі Успенського собору Києво-Печерської Лаври, а саме у його Кувуклії.
Це незабутня подія початку нового життєвого шляху отця Олександра Стасіва, віддання себе на служіння Єдиному на потребу.
Символічно, що це відбулось у дні Святкування Богоявлення та на Свято Пророка Іоанна Предтечі, найбільшого серед рождених жінками. Слова Іоанна звучать як набат на усі віки існування людства: «Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне” (Мф. 3:2). Ці слова не закінчилися на Йордані, вони адресовані кожному , хто прийшов у цей світ!
Дорогий отець Олександр, поздоровляємо Вас з початком священницького служіння у рядах воїнів Христових нашої Української Православної Церкви! Бажаємо Вам духовної наснаги, сил, здравія, щиро дякуємо Вам за любов до кожного з нас і Ваше відкрите серце».
Служите Господу в веселии, войдите пред лицо Его в радости. (Пс. 99:2) .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.