Урок творчості у недільній школі Храма на честь Святителя Спиридона Чудотворця С. Осещина

Сьогодні , 24 листопада 2019р., відбулося чергове заняття недільної школи нашого храму. По благословенню настоятеля протоієрея Олександра Стасіва, було проведено урок творчості для наших діточок.
Зранку всі дітки були з батьками на Божественній Літургії, причастились Святих Христових Таїн, а потім усі дружною юрбою перейшли до приміщення недільної школи. Урок творчості проводила професійний вчитель – майстер Катерина.
Її уроки діти особливо полюбляють, адже творчість це від слова Творець, і дуже велика радість у діточок, коли своїми ручками вони творять щось прекрасне.
На цей раз це була снігурка, адже ми наближаємся до зими, до нового року, до Різдва Христова. Буде ялинка, а значить потрібні на ялинку прикраси. Ось і є у кожного учня своя особиста ялинкова іграшка, тендітна , і дуже гарненька… Чи не так?