ПАСХА ХРИСТОВА 2019 року.

У ніч на 28 квітня 2019р., у свято Світлого Христового Воскресіння, у нашому храмі на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця с. Осещина другого Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ, була звершена Пасхальна заутреня і урочиста Божественна Літургія на чолі з настоятелем протоієреєм Олександром Стасів у співслужінні з ієреєм В’ячеславом Стеценко і дияконом Володимиром Іванченко.
Кожен православний цілий рік з нетерпінням чекає цього самого світлого дня року, тихого піснеспіву з олтаря: «Воскресение Христово видевше…», який поступово наростає у величезну хвилю божественної благодаті, яка торкається кожного відкритого серця людського, яке прагне зустрічі з Творцем.
Ніяке свято не можна порівняти із Пасхою Христовою. Це кульмінація всього нашого життя на протязі року, Свято із свят!
Ось, занесли до олтаря Святу Плащаницю, у Храмі запанувала тиша… і ми всі з нетерпінням чекаємо цих радісних, переможних слів, які вигукує священик: Христос Воскресе!!! Воістину Воскресе!!!