ВИЩА ДУБЕЧНЯ. Престольне свято храму на честь Казанської ікони Божої Матері

21 липня 2017. Храм на честь Казанської ікони Божої Матері с. Вища Дубечня 2-го Вишгородського Благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.
Сьогодні у цьому селищі Престольне Свято на честь Божої Матері. Божествену Літургію звершив благочинний протоієрей Олександр Стасів у співслужінні з настоятелем храму ієреєм Володимиром Бабчій і протоієреєм Олександром Матіюк.

У цей святковий день у цьому простому сільському храмі почувалася незрима присутність Богородиці, це відчувалося і на Божественній Літургії, коли практично весь храм співав церковні піснеспіви, і на Хресній Ході навколо Храму, де на одному диханні неслось навкруги “Пресвята Богородиця Спаси нас”, і на святковій трапезі, де всі присутні, і священство і парафіяни, і гості, сиділи за одним столом. На протязі усього дня було відчуття спільної великої родини, єдиної у своєму прагненні до Царства Небесного, до Отця і його Пречистої Матері.

Пресвята Богородиця, помагай нам!