ПАСХА. СВІТЛЕ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ.

«…И Слово стало плотию, и обитало с нами, полное благодати и истины; и мы видели славу Его, славу, как Единородного от Отца…» Ин. 1:14
Парафія на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця с.Осещина Бориспільської Єпархії УПЦ на чолі з настоятелем протоієреєм Олександром Стасівим, та братією – ієреєм Вячеславом Стеценко , дияконом Володимиром Іванченко і парафіянами, урочисто святкувала величний день Світлого Воскресіння Христового. Торжество Великодня розпочалося Хресною ходою навколо території Храму, яку очолив протоієрей Олександр Стасів.
Пасха Христова – торжество із торжеств. Немає свята величнішого за цей день, який ще називають – Великоднем.
Святкові Пасхальні Богослужіння звершувались у нашому храмі на протязі усієї Пасхальної седмиці, яка називається Світлою. І кожного дня Світлої Седмиці після Божественної Літургії звершувались Хресні Ходи навколо Храму, під час яких обносили Артос і обов’язково читалося Євангеліє на чотирьох сторонах храму.
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!

ПАСХА. СВІТЛЕ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ.: Один комментарий