Ровжи. Престольне Свято

11 вересня вшанувала пам’ять Усікновення глави Святого покровителя Великого Пророка і Хрестителя Господня Іоанна Предтечі парафія на честь Різдва Іоанна Хрестителя мст. «Дружба», с. Ровжи 2-го Вишгородського благочиння Бориспільської єпархії УПЦ.
Ця парафія є самою північною у нашому благочинні, малонаселеною і віддаленою, як від районного центру так і від інших сіл.
Але і тут теплиця лампада, звершуються Богослужіння по повному чину.
Настоятель храму протоієрей Володимир Динисенко кожні суботу, неділю та у святкові дні долає до 150км, щоб вчасно добратись до Святого Храму, а з ним його опора – матушка Марія і четверо синочків. Ця сім’я спішить до Храму незважаючи ні на які перешкоди, служіння Богу – головне!
Протоієрей Володимир сам будує новий храм , кам’яний із дзвіницею. Немає тут багатих благодійників, але зате є прихожани із щирим бажанням допомагати священику у всьому, і це видно на фото.
Хочеться побажати протоієрею Володимиру і усій парафії допомого Божої у всіх добрих справах!