Архив за день: 16.03.2020

ОСЕЩИНА. Відбулася загальна сповідь, Літургія та збори 2-го Вишгородського благочиння.

11 березня 2020р. у середу другої седмиці Великого посту з благословення Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Бориспільського і Броварського, у Храмі на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця духовенством благочиння на чолі з благочинним протоієреєм Олександром Стасівим була звершена Божественна літургія Передосвячених Дарів.
В цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів благочиння.
Після Богослужіння, було проведено збори духовенства благочиння, на яких обговорювалися нагальні питання парафій, а також благочинний протоієрей Олександр Стасів довів до священства ті завдання, які надані для розгляду керівництвом Єпархії, а саме – це шляхи поглиблення соціального служіння на парафіях Читать далее