ЖУКИН. Престольне свято Храму на честь Святителя Миколая

19 грудня 2019 року придеснянське село Жукин відзначало престольне свято свого Храму на честь Святителя Миколая Мир Лікійських Чудотворця. Божий дім – це серце села, з ним пов’язане все життя людини, тут народжені приймають Святе Хрещення і стають християнами, тут ми сповідаємося і приймаємо Святе Причастя, тут ми вінчаємося у шлюбі, і звідси ми йдемо у вічність. Тому і престольне свято – це свято усього села, усіх християн які тут живуть.
Ось і сьогодні до храму завітали незвичайні прихожани – це в основному дітлахи, школярі місцевої школи разом з вчителями!
На протязі багатьох років стало доброю традицією вітати дітей подаруночками від Святителя Миколая! Так і в цьому році настоятель храму протоієрей Віталій Мазурков розповів дітям цікаві історії із життя Угодника Божого, а потім передав їм подаруночки від Святителя і поздоровив святими просфорами.