Початок занять у недільній школі храму Святителя Спиридона

Розпочалися заняття у недільній школі Храму на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця с. Осещина Бориспільської Єпархії УПЦ.
Після Божественної Літургії, де діти прийняли Святе Причастя Тіла і Крові Господа Іісуса Христа, відбулося перше заняття недільної школи. Це був урок творчості, а саме – підготовка подарунків до свята Покрова Божої Матері.
З благословення настоятеля храму протоієрея Олександра Стасів заняття проводила матушка Людмила Стеценко. Діти дуже полюбляють ці уроки, адже тут переплітаються і Біблейські історії, і елементи творчості. Вони із захопленням, власними руками створюють прекрасне і це видно по їхніх очах на фото. Адже слово творчість походить від слова Творець!