Збори духовенства 2-го Вишгородського благочиння

04 лютого 2017 року з благословення Високопреосвященнійшого Антонія, Митрополита Бориспільського і Броварського, відбулося чергове зібрання духовенства Другого Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.

Збори відбулися у храмі на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця, с. Осещина, під головуванням благочинного протоієрея Олександра Стасів.

На зборах були розглянуті нагальні питання з життя парафій, доведено останні розпорядження Керуючого Єпархією, намічено план спільного Богослужіння Літургії Передосвячених Дарів

духовенством благочиння у період Великого Посту цього року, затверджено заходи щодо створення православного дитячого табору на базі парафії на честь Святителя Миколая Мир Лікійських Чудотворця, с. Новосілки, проведення спортивних дитячих змагань, організація спільного дитячого Пасхального концерту, та інші заходи.

Усі присутні священики звітували про стан життя ввірених їм парафій, регулярність здійснення Богослужінь на парафіях, взаємовідносини між парафіянами та односельчанами.