ХРОНІКА ПОДІЙ ЗА 03-10 ГРУДНЯ 2017Р.

Ось вже й прийшла зима, перший її місяць. Розпочався Різдвяний Піст. І у повітрі вже ледь-ледь починає витати наближення одного з найулюбленіших свят православного люду – Різдва Христова!
Подовжуються заняття у Недільній школі Храму на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця с. Осещина 2-го Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.
Діти молодшого віку проходять курси створення прекрасного. Так на одному занятті вони своїми рученятами, під керівництвом свого вчителя р.Б. Іоанни Клічук, виготовили маленькі ялинки, але то були не звичайні ялинки – вони були з солодощів. Навіть на фото вони дуже смачно виглядають.
А у наступну неділю дітки вже працювали з іншим своїм улюбленим вчителем – матушкою Людмилою, вони виготовляли іграшки для ялинки, яку настоятель протоієрей Олександр Стасів кожен рік встановлює напередодні свята Різдва Христова.
Діти старшої групи теж не гаяли час, вони займались з дорогим своїм вчителем – Сергієм Геранінем. Сергій щедро і щиро ділиться з дітками своїми знаннями, своїм досвідом пізнання Бога – Творця Вселеної. Весь час цього заняття проходить на одному подиху.
Дорослі прихожани у цей час несли свої послухи по прибиранню Храму, по приготовленню недільної трапези. Одним словом – все у Славу Божу!

ХРОНІКА ПОДІЙ ЗА 03-10 ГРУДНЯ 2017Р.: 2 комментария

1. Олена

Прошу помочь с вопросом . На какой E-mail : , я могу написать электронное письмо , Иерею Александру Матиюк настоятелю Храма святых апостолов Петра и Павла с. Пирново . Буду очень благодарна и признательна , мой E-mail : [email protected]

1. Владимир Иванченко Автор записи

Добрый день! Ответ направлен Вам на почту! С Праздником!