ОСЕЩИНО. Життя нідільної школи в травні

Травень 2018р.
Недільна школа Храму на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця с. Осещина 2-го Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.
Після Божественної Літургії у звичайний травневий недільний день, відбулись заняття недільної школи нашого Храму на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця.
Заняття старшої групи з вивчення Закону Божого проводив постійний вчитель Геранін Сергій.
А молодша група насолоджувалась творчим заняттям з виготовлення смачного рожевого печива з горіхами. Проводила цей майстер – клас раба Божа Іоана Клічук. З молитвою дітлахи приступили до цієї відповідальної справи, адже багато хто з них вперше в житті займався кондитерською справою.
У муці були не тільки дитячі руки, а навіть – носики.
Після смачного обіду з українським борщиком та пиріжками, діти пригостили усіх присутніх на трапезі парафіян своїм печивом. Дорослі були раді не менше дітей, адже дитячі печива були не тільки смачними, але й несли в собі радість дитячої творчості!